PROGRAM KONFERENCE

 

Program konference: Torek 21.5.2019

Ura MODRA DVORANA 1
CIGRE
MODRA DVORANA 2
CIGRE
VELIKA DVORANA
CIRED
GALA DVORANA
08.00 – 09.00 Registracija udeležencev
09.00 – 10.30 CIGRE ŠK C5
Elektroenergetski trg in regulacija
CIGRE ŠK B3
Razdelilne transformatorske postaje in postroji
CIRED ŠK 3
Obratovanje in zaščita distribucijskih omrežij
10.30 – 11.00 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE
11.00 – 13.00 CIGRE ŠK C5
Elektroenergetski trg in regulacija
CIGRE ŠK B3
Razdelilne transformatorske postaje in postroji
CIRED ŠK 3
Obratovanje in zaščita distribucijskih omrežij
PANEL 1
Aplikacije kemičnih baterij v energetiki in transportu
(11.00 – 13.00)
13.00 – 15.00 ODMOR ZA KOSILO
15.00 – 17.00 Slovestno odprtje konference in podelitev nagrad – VELIKA DVORANA
17.00 – 17.30 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE
17.30 – 19.30 Vabljena predavanja – VELIKA DVORANA
19.30 – 22.00 POZDRAVNI KOKTEJL NA PROSTORU SPONZORJEV

 

Program konference: Sreda 22.5.2019

Ura MODRA DVORANA 1
CIGRE
MODRA DVORANA 2
CIGRE
VELIKA DVORANA
CIRED
GALA DVORANA
08.30 – 10.30 CIGRE ŠK B1
Elektroenergetski kabli
CIGRE ŠK
A2 Transformatorji in dušilke
A3 Oprema za prenos in distribucijo
CIRED ŠK 4
Razpršeni viri in učinkovita raba energije
Tekmovanje študentov za najboljši referat
(08.30 – 10.30)
10.30 – 11.00 ODMOR
11.00 – 11.30 CIGRE ŠK B1
Elektroenergetski kabli
CIGRE ŠK D1
Materiali in nove metode
CIRED ŠK 1
Omrežne komponente distribucijskih omrežij
11.30 – 13.00 CIGRE ŠK D3
Pametna omrežja
CIGRE ŠK C4
Tehnične značilnosti sistemov
13.00 – 14.30 ODMOR ZA KOSILO
14.30 – 16.30 CIGRE ŠK D2
IT in TK v elektroenergetiki
CIGRE ŠK C2
Obratovanje in vodenje sistemov
CIRED ŠK 6
Trženje in vpliv regulacije na distribucijska omrežja
PANEL 2
Energetska strategija Slovenije
(15.00 – 17.30)


16.30 – 17.00 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE, PRIREDITEV ZLATEGA SPONZORJA
17.00 – 19.00 CIGRE ŠK D2
IT in TK v elektroenergetiki
CIGRE ŠK A1
Rotacijski stroji in problematika elektrarn
CIRED ŠK 6
Trženje in vpliv regulacije na distribucijska omrežja
19.00 – 20.00 ZBOR ČLANOV – Z vabili za člane Združenja CIGRE-CIRED
20.30 GALA VEČERJA Z GLASBO

 

Program konference: Četrtek 23.5.2019

Ura MODRA DVORANA 1
CIGRE
MODRA DVORANA 2
CIGRE
VELIKA DVORANA
CIRED
GALA DVORANA
08.30 – 10.30 CIGRE ŠK B2
Nadzemni vodi
CIGRE ŠK C1
Razvoj in ekonomika sistemov
CIRED ŠK 2
Kakovost električne energije in EMC
PANEL 3
Podatkovna analitika in “big data” v elektroenergetiki
(08.45 – 11.50)
10.30 – 11.00 ODMOR
11.00 – 13.00 CIGRE ŠK B2
Nadzemni vodi
CIGRE ŠK C1
Razvoj in ekonomika sistemov
CIRED ŠK 5
Razvoj distribucijskih sistemov
13.00 – 14.30 ODMOR ZA KOSILO
14.30 – 16.30 CIGRE ŠK B4
Enosmerni prenosi in energetska elektronika
CIGRE ŠK B5
Zaščita, avtomatizacija in meritve v EES
CIGRE ŠK C3
Okoljska problematika
17.00 – 19.00 ZAKLJUČKI KONFERENCE