PRELIMINARNI PROGRAM KONFERENCE

 

Program konference: Torek 21.5.2019

Ura DVORANA 1
CIGRE
DVORANA 2
CIGRE
DVORANA 3
CIRED
DVORANA 4
09.00 – 10.30 CIGRE ŠK C5
Elektroenergetski trg in regulacija
CIGRE ŠK A1
Rotacijski stroji in problematika elektrarn
CIRED ŠK 4
Razpršeni viri in učinkovita raba energije
PANEL 1
10.00 – 11.00
(Sponzorski)
VABILA
10.30 – 11.00 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE
11.00 – 13.00 CIGRE ŠK C5
Elektroenergetski trg in regulacija
CIGRE ŠK A1
Rotacijski stroji in problematika elektrarn
CIRED ŠK 4
Razpršeni viri in učinkovita raba energije
13.00 – 13.30 PRIREDITEV ZLATEGA SPONZORJA: 1
15.00 – 17.00 SLOVESTNO ODPRTJE KONFERENCE VABLJENO PREDAVANJE IN PODELITEV NAGRAD
17.00 – 17.30 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE – Koktejl
17.30 – 19.30 POSEBNA TEMA: Mednarodni posvet – Tematika bo določena naknadno
19.30 – 22.00 POZDRAVNI KOKTEJL NA PROSTORU SPONZROJEV

 

Program konference: Sreda 22.5.2019

Ura DVORANA 1
CIGRE
DVORANA 2
CIGRE
DVORANA 3
CIRED
DVORANA 4
08.30 – 10.30 CIGRE ŠK
B1 Električni kablovodi
D3 Pametna Omrežja
CIGRE ŠK
A2 Transformatorji in dušilke
A3 Oprema za prenos in distribucijo
D1 Materiali in nove metode
CIRED ŠK 6
Trženje in vpliv regulacije na distribucijska omrežja
Tekmovanje študentov za najboljši referat
10.00 – 11.30
10.30 – 11.00 ODMOR
11.00 – 13.00 CIGRE ŠK D3
Pametna omrežja
CIGRE ŠK D2
IT in TK v elektroenergetiki
CIRED ŠK 1
Omrežne komponente distribucijskih omrežij
13.00 – 14.30 ODMOR ZA KOSILO
14.30 – 16.30 CIGRE ŠK C2
Obratovanje in vodenje sistemov
CIGRE ŠK C4
Tehničke značilnosti sistemov
CIRED ŠK 3
Obratovanje in zaščita distribucijskih omrežij
PANEL 2
14.30 – 18.00
16.30 – 17.00 ODMOR, OSVEŽITEV, MREŽENJE, PRIREDITEV ZLATEGA SPONZORJA: 2
17.00 – 19.00 CIGRE ŠK C2
Obratovanje in vodenje sistemov
CIGRE ŠK B3
Razdelilne transformatorske postaje in postroji
CIRED ŠK 3
Obratovanje in zaščita distribucijskih omrežij
19.00 – 20.00 ZBOR ČLANOV – Z vabili za člane Združenja CIGRE-CIRED
20.30 GALA VEČERJA S GLASBO

 

Program konference: Četrtek 23.5.2019

Ura DVORANA 1
CIGRE
DVORANA 2
CIGRE
DVORANA 3
CIRED
DVORANA 4
08.30 – 10.30 CIGRE ŠK B2
Nadzemni vodi
CIGRE ŠK C1
Razvoj in ekonomika sistemov
CIRED ŠK 2
Kakovost električne energije in EMC
REZERVA
10.30 – 11.00 ODMOR REZERVA
11.00 – 13.00 CIGRE ŠK B2
Nadzemni vodi
CIGRE ŠK C1
Razvoj in ekonomika sistemov
CIRED ŠK 5
Razvoj distribucijskih sistemov
REZERVA
13.00 – 14.30 ODMOR ZA KOSILO REZERVA
14.30 – 16.30 CIGRE ŠK B4
Enosmerni prenosi in energetska elektronika
CIGRE ŠK B5
Zaščita, avtomatizacija in meritve v EES
CIGRE ŠK C3
Okoljska problematika
REZERVA
17.00 – 19.00 ZAKLJUČKI KONFERENCE